Maksimum samochodów - minimum przestrzeni
  
PDG MA-SKI Auto Parksystemy Sp z o.o. jest spółka prawa handlowego polskich osób fizycznych. Powstała z inicjatywy Mariusz Wesołowskiego, znanego olsztyńskiego przedsiębiorcy. Jest zaangażowany od dawna m.in. we wprowadzanie w Polsce najnowszych światowych technologii, osiągnięć i rozwiązań, zwłaszcza w budownictwie (z wykształcenia jest konstruktorem budowlanym). Działa także na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i dobrych praktyk w biznesie jako Prezes Zarządu Olsztyńskiego Towarzystwa Gospodarczego. Towarzystwo to, jest założycielem czołowej na Warmii i Mazurach szkoły wyższej, kształcącej m.in. jako jedna z nielicznych w Polsce szkół niepublicznych inżynierów mechatroników. Pełni w tej uczelni funkcję Przewodniczącego Rady Zarządzającej.
Wspólnicy firmy, jednocześnie będący kadrą zarządzającą  firmy, są wybitnymi, doświadczonymi przedsiębiorcami i jednocześnie wysokokwalifikowanymi specjalistami  w zakresie mechaniki  i robotyki.  Skład kadry gwarantuje najwyższą  jakość  i współpracy z projektantami i, firmami budowlanymi  i inwestorami . Zespół reprezentuje również najwyższy poziom etyczny odznaczając  się kompetencją, odpowiedzialnością i profesjonalizmem.  Dowodem tego jest dotychczasowa historia realizacji zadań, zawsze wykonywanych na najwyższym poziomie. 
Pierwsze kontakty z niekwestionowanym liderem najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie intensywnego wykorzystania przestrzeni parkingowej firmą Otto Wöhr GmbH nawiązane zostały w 1999 roku, a w 2000 roku powołana została nasza firma, której misją  było wprowadzenie i upowszechnianie na rynku polskim najnowocześniejszych rozwiązań w branży.  Od 2001 roku jest generalnym przedstawicielem na terenie Polski tego największego i najstarszego  producenta platformowych, paletowych i automatycznych  systemów parkingowych.  Nasz partner jest firmą powstała w 1902 roku, a pierwszy  system parkingowy wykonała w 1959 roku.  Na założeniach tego systemu powstały później pierwsze systemy innych producentów. Od tej pory do firmy Otto Wöhr GmbH należy pozycja lidera  w rozwijaniu najnowocześniejszych technologii w tej branży. To właśnie nasz partner zrealizował największą ilość systemów najbardziej zaawansowanych z grupy pełnoautomatycznych. W Polsce pierwszy taki system powstał  w 2002 roku. Garaże takie w pełni automatyzują proces parkowania na zasadzie magazynu automatycznego, a do kierowcy należy  tylko wjechanie do pomieszczenia wjazdowego i po wyjściu z niego uruchomienie procesu parkowania, które odbywa się już samoczynnie.  Firma Otto Wöhr GmbH zainstalowała już ponad 350 000 stanowisk parkingowych. W Polsce zrealizowaliśmy dotychczas ponad 4000 stanowisk i ilość ta stale istotnie wzrasta.