Warianty Parkingi półautomatyczne

Combilift 551

System przeznaczony dla niezależnego parkowania pojazdów na dwóch poziomach bez zagłebienia. Stosowany w obiektach mieszkalnych, biurowych, hotelach i w obiektach garażowych o zidentyfikowanej grupie użytkowników. Nie może być stosowany na wolnym powietrzu.

Combilift 552

Wykonanie specjalne: przejazdowe, do współpracy z urządzeniami systemu Combilift 551, 543, 542.

Combilift 543

Kompaktowy, oszczędzający powierzchnię system Comblift 543 z trzema poziomami parkowania. Wjazd na platformy odbywa się ze środkowego poziomu. Przywołanie platformy parkingowej za pomocą karty magnetycznej lub klucza kodowanego. System dodatkowo zabezpieczony jest bramami, które mogą być otwarte dopiero po zakończeniu cyklu przywołania platformy.

Combilift 542

System przeznaczony dla niezależnego parkowania pojazdów na dwóch poziomach, z zagłębieniem. Stosowany w obiektach mieszkalnych, biurowych, hotelach i w obiektach garażowych o zidentyfikowanej grupie użytkowników. Nie może być stosowany na wolnym powietrzu.

 

Combilift 544

Poziom wjazdu znajduje się na poziomie środkowym. Przywołanie platformy za pomocą kasety obsługowej z tastaturą. System dodatkowo zabezpieczony jest bramami, które mogą być otwarte dopiero po zakończeniu cyklu przywołania platformy.

Combiparker 555

Przeznaczony dla niezależnego parkowania do 8 pojazdów. Stosowany w budynkach mieszkalnych, biurowcach, hotelach itp.

Combiparker 556

Przeznaczony do niezależnego parkowania pojazdów na 6 poziomach. Stosowany w budynkach mieszkalnych, obiektach biurowych, domach wolnostojących i zespołach mieszkalnych szeregowych.