Aktualności

25.04.2018

Wysokiej klasy apartamenty i high-tech-garaż w systemie WÖHR Parksafe 580. Niskie zużycie przestrzeni - maksymalny komfort.

Już w 1959 roku Wöhr miał wizję prostego i zajmującego niewiele miejsca parkingu. Od klasycznych rozwiązań z dwoma samochodami zaparkowanymi jeden nad drugim do dużych projektów z 1000 lub więcej miejsc parkingowych na automatycznych systemach parkingowych. Obecnie ponad 500 000 miejsc parkingowych na całym świecie świadczy o kompetencjach i niezawodności systemów firmy. Wöhr jest właściwym partnerem do wyboru systemów parkingowych dostosowanych do potrzeb klienta dzięki szybkiej realizacji i spełnieniu wymagań klienta.

czytaj więcej
24.04.2018

Firma WÖHR Auto Parksysteme sprawia, że parking jest inteligentny!

Od 2017 roku systemy WÖHR Combilift są dostępne z aplikacją na smartfona. Dzięki temu wszystkie smartfony z systemem operacyjnym IOS 9 lub Android 5.0 mogą być użyte jako piloty do systemów WÖHR Combilift.

czytaj więcej
24.04.2018

WÖHR Bikesafe inauguracja w szkole w Rutesheim: działa pierwsza w pełni automatyczna wieża parkingowa dla rowerów firmy Wöhr.

Dzięki inteligentnemu garażowi na rowery, Wöhr Autoparksysteme GmbH oferuje rozwiązanie dla miast, gmin i szkół, dzięki czemu jazda na rowerze staje się bardziej atrakcyjna jako środek transportu, a przechowywanie rowerów staje się bardziej praktyczne i bezpieczne. Garaż rowerowy tworzy 122 dodatkowe miejsca parkingowe w wieży o wysokości tylko 11,80 m na ośmiu poziomach i tylko 37 m2 powierzchni. Garaż w pełni automatyczny, zapewnia całkowite bezpieczeństwo przechowywanych rowerów oraz zabezpieczanie przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

czytaj więcej
24.04.2018

Nowy Parklift 450 następcą poprzednika Parklift 440.

Nowy Parklift 450 oferuje dużą elastyczność w wymiarach zabudowy.

czytaj więcej
23.04.2018

Tajemniczy ogród - Secret Garden w Kristiansand kryje 250 miejsc parkingowych na parkingu podziemnym o powierzchni 8 000 metrów kwadratowych.

Nad brzegiem Otry leży nowa dzielnica - Kjoita Secret Garden. 140 apartamentów charakteryzuje się otwartymi tarasami na każdym pięterze, dużymi oknami, przestronnymi balkonami i dwiema łazienkami. Inną cechą komfortu jest półautomatyczny system parkowania Combilift 542, z dodatkowymi 44 miejscami parkingowymi. Wszystkie platformy pokryte są płaskimi profilami aluminiowymi, które wyróżniają się zarówno pod względem estetyki, jak i dostępności. Już co drugi samochód w Norwegii jest pojazdem z napędem elektrycznym, dlatego liczne platformy są wyposażone w elektryczne stacje ładowania. Miejsca parkingowe obsługiwane są wygodnie i po prostu za pomocą aplikacji Smartparking App.

czytaj więcej
23.04.2018

Stojak do stacji ładujących.

Firma WÖHR wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na stacje ładowania samochodów elektrycznych już dziś oferuje przyjazne dla środowiska rozwiązania dla klientów posiadających samochody elektryczne.

czytaj więcej
22.04.2018

System parkowania typu WÖHR Parkplatte PP501 dla 13 samochodów.

W atrakcyjnym kompleksie mieszkaniowym Hasle Tårn w Oslo zostało oddanych do użytku w czerwcu 2017 r. 21 nowoczesnych apartamentów. Duże przeszklone fronty, podłogi z drewna dębowego, wspólny taras na dachu i wspólny ogród zachęcają do sielankowego odpoczynku. Kondominium znajduje się zaledwie 5-10 minut od centrum Oslo. Dzięki rozwiązaniom parkingowym WÖHR, parking podziemny został optymalnie i kompaktowo wyposażony w przesuwne palety parkingowe.

czytaj więcej